REKREA academia s.r.o.

Psal se rok 2008, když jsem začala učit měkké dovednosti i mimo Telefónicu O2, mého tehdejšího zaměstnavatele. Po osmileté trenérské praxi to bylo příjemné zjištění, že je možné využívat a současné obohacovat studnici dovedností i v jiných komerčních firmách, neziskovém sektoru a státní správě.
Během následujících deseti let se rozšiřoval, jak okruh zákazníků, tak okruh trénovaných témat. Způsob výuky je odlišný od ostatních tím, že dokážu propojovat souvislosti příklady, předehráváním situací tak, aby účastník na sobě pocítil konkrétní techniky. Díky tomuto prožitku je současně dokáže přímo aplikovat.
Letos už nešlo saturovat potřeby klientů v jedné osobě, a tak vznikla REKREA academia s.r.o. – spojení výrazných osobností, odborníků ve své branži.

Proč REKREA academia? Protože jde sice o aktivní rozvoj, ale s čistou hlavou.

Víc než jako po školení, se budete cítit jako po dovolené. Jen na vás je, jakou destinaci si zvolíte. Zda půjde o resort vzdělávání, nebo HR problematiku, marketing. Podařilo se mi spojit a vychovat vhodné „delegáty“ pro jednotlivé oblasti. Více najdete již brzy na webu www.reac.cz
Alena Zborníková, jednatelka společnosti